Elevandiluurannik

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Elevandiluurannik kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Côte d'Ivoire'is

Elevandiluurannik on Lääne-Aafrika riik. Abidjan on Atlandi ookeani rannikul riigi peamine linnakeskus. See piirneb läänega Libeeria ja Guineaga, põhja pool Mali ja Burkina Fasoga, idas Ghanaga. Yamoussoukro on Côte d'Ivoire'i haldusüksus.

Elevandiluurannikul on arenev elamumajanduse sektor. Enamik inimesi rahastab oma kodusid iseseisvalt, sest hüpoteeklaenuturg ei jõua enamiku elanikkonnani.

Riigis esineb kiiret linnastumist, kuid sotsiaalne ebavõrdsus on kiirendanud vaesust ja linnad on kasvanud linnades, eriti Abidjanis, kus elab umbes 20% elanikkonnast.

Valitsus püüab stimuleerida erinevaid majandusarengu programme, ehitades 2016. – 2020.

Côte d'Ivoire'i müügiks mõeldud kinnisvarasse ei ole lihtne investeerida, sest teatud kvaliteeti ei ole kerge leida.

Parimad kohad, mida osta Côte d'Ivoire'is, on pealinn San Pédro ja Abidjan.

Abidjan ulatub mööda lõunarannikut, mööda Ebri laguuni rannikualasid, peetakse Lääne-Aafrika suuruselt teiseks metropoliks.

Kui olete huvitatud sellest linnast investeerimisest, on Plateau keskne piirkond ideaalne koht, kust otsida Côte d'Ivoire'is müüdavaid majutusvõimalusi.

San Pédro on riigi suuruselt teine ​​sadama linn. Selle ümber on plahvatuslikult elav, energiline ja põnev linn, kust leiate huvitavaid kinnisvara müügiks.

Kapitali Yamoussoukro jääb Elevandiluurannikul müüdava kinnisvara poolest rikkamaks. Tegelikult on olemas uued valitsuse hooned ja hotellid.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 41087

Müük Saar, Elevandiluurannik, Abidjan, Abidjan, ile desire

600,000.00EUR
Müük
Saar

25000 m²
saare müük Elevandiluurannikul Abidjani linna keskel. 25 hektarit või palju 5 või 2 hektarit. Saart nimetatakse Ile soovi, https://goo.gl/maps/suJ2N...
hotell müügiks. Asukoht: Grand Bassam Korpused: 2000 m2 Omadused: -03 elutuba. -01 vastuvõtu tuba. -01 ööklubi 2 tk. -11 iseseisvat magamistuba...
Cod. 31790

Müük Villa, Elevandiluurannik, Abidjan, Abidjan, Riviera 3 Allabra

609,796.07EUR
Müük
Villa

780 m²
Villa-Duplex 12 tükki 783 m2 basseiniga, aed ees-taga villa. Pere naabruses, mitte kaugel supermarket, apteek, pagaritooted, jne See on 7 magamistuba...
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB